OdporúčameZaložiť web alebo e-shop

Archív

4. členska schôdza

kedy : 16.11.2012

miesto : zasadačka - Mestský úrad Žilina, nám.Obetí Komunizmu 1, 011 31 Žilina

čas : 17hod

 

prednáška : kurz 1. Pomoci

 

====================================================

 

 

3. Členská schôdza

Dňa 20.07.2012 sa uskutoční 3. členská schôdza o 17 hod v priestoroch Mestského úradu Žilina - zasadačka, ul. Námestie obetí komunizmu 1. Pozvaná je aj firma Widex (Slovtón), ktorá bude mať prezentáciu kompenzačných pomôcok pre sluchovo postihnutých, kde bude aj možnosť informovať sa ohľadom načúvacích prístrojov, vyskúšanie si rôznych pomôcok a podobne.

Vítaní sú všetci, ktorí majú záujem dozvedieť sa niečo o nás. smiley

==============================================

Tichý sociálno-rehabilitačný pobyt v Hrabovom

 

Nepočujúci budú v dňoch 4. – 8. júla 2012 tráviť spoločné chvíle v krásnom horskom prostredí na sociálno-rehabilitačnom pobyte Hrabové.

Na 32 Žilinčanov a ich 8 ratolestí tam čaká bohatý program v podobe výletov, grilovačky, guláša a množstva iných atrakcií a nekončenej zábavy.

Apartmány Hrabovo sa nachádzajú v nádhernej lokalite Národného parku Veľká Fatra, len 2 km od mesta Ružomberok. Tento rezort ponúka širokú paletu aktívneho oddychu a rekreácie. Na svoje si prídu dospelí aj najmenší v lesnom parku plnom zábavy Tarzanka a člnkovaním na jazere priamo pred apartmánmi. Hrabovská dolina leží v oblasti prírodných krás a kultúrnych pamiatok.

Priaznivci horskej zjazdovej cykloturistiky môžu navštíviť Bike Park, je možné zapožičať si horské kolobežky alebo skákacie topánky. Nadšenci vodných atrakcií sa môžu zabaviť v blízkom Thermal Parku Bešeňová a Tatralandia.

 

Veríme, že sa bude pobyt nepočujúcim páčiť a odnesú si z neho len tie najkrajšie zážitky. J

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Propozícia bedmintonového turnaja v Žiline 16.6.2012

Propoícia bedminton na stiahnutie TU.

Propozícia bowlingového turnaja v Žiline 16.6.2012

Propozícia bowling na stiahnutie TU.

Propozícia (Video k večernému programu) v Žiline 16.6.2012 - TU

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------